fbpx

OMSIVA ONLINE: Özel Eğitim Portalınız

Kullanıcı dostu arayüzü, zengin kaynak arşivi, eğitim ve ders çeşitliliği sayesinde hem akredite eğitimler hem de saatlik pratik derslere katılma imkanı sunun Omsiva OnLine eğitim merkezimizde canlı yayınlara dahil olabileceğiniz gibi kaydedilmiş birçok ders yayınına ve yazı arşivine ulaşabilirsiniz.

OmSiva Portal ve Eğitim Sistemi Tanıtım Videosu  • Teorik ve Pratik Eğitimler OmSiva Online Eğitim Portalı Üzerinden Canlı Video Konferansları, tekrar edilebilir sunum ve ders kayıtları ve sistemde öğrencinin interaktif ve oyunlaştırılmış eğitimine izin veren etkinliklerle yapılmaktadır.
  • Haftalık olarak canlı pratik derslerle sürekli gelişim takip edilmektedir.
  • Sertifika yeterliliği için tüm dersleri tamamlama zorunluluğu bulunmaktadır.
  • Eğitim ödemeleri güvenli ödeme ile yönlendirilmiş sayfa üzerinden yapılabilir ve kart taksitlendirmelerinden faydalanılabilir.

Okulumuz online eğitimlerinde özel bir sistem kullanmaktadır. Sistem şu şekilde işlemektedir :

Eğitime kayıt olan öğrencilerimizin sisteme girişi için kendilerine bir kullanıcı adı ve şifre tanımlanır. Sistemde kayıt olduğunuz eğitimin tüm derslerini içeren tam bir video arşivine, eğitim dokümanlarına, ödevlere, sınavlara, ders pratiklerine ve canlı etkileşimli derslere sınırsız erişiminiz olur.

Canlı dersler oldukça etkili olduğu için katılmanızı talep ediyoruz. Tabii ki devamsızlık durumunuz  bulunabilir bunun için de ders kayıtlarını tekrar izlemenizi rica ediyoruz. Ayrıca sistemde hazır bulunan alıştırma videolarını takip etmeniz gerekmektedir.

Gelişim açısından sistem size eğitiminiz bittikten sonra da açık kalıyor ki bu durumda pratik derslere devam edebiliyor ve sizden sonraki eğitimlere de ücretsiz katılabiliyorsunuz. Böylece eğitiminiz sırasında katılamadığınız ders olursa diğer eğitimlerde tekrar edebilme şansınız oluyor 🙂

Eğitimlere katılım sağladığınız portalımıza Web sitemizden OmSiva OnLine -> OmSiva Portal adımlarını takip ederek size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz (Kayıt olduğunuz zaman kullanıcı adınız ve şifreniz tarafımızca size gönderilmektedir). Dilediğiniz cihazdan katılım gösterebilirsiniz, sadece zoom yüklemeniz gerekmektedir ancak zoom’a kayıt olmanıza ve bilgi vermenize gerek yok sistem bizim üzerimizden yönlendirme yapıyor. Canlı dersler başlama saati geldiğinde ‘katıl’ butonunu size aktif hale getiriyor ve bağlanıyorsunuz.

Eğitimlerinizi Desteklemek Açısından Yoga İnzivalarına ve Kamplara Katılmanızı Tavsiye Ederiz!

Öne Çıkan Eğitimler