fbpx

Özel ve Grup Dersler

Özel yoga dersi ve eğitimleri tamamen kendi hedefinize uygun bir yol çizmenize yardımcı olmak, aynı zamanda yaşam koşullarından kaynaklanan zaman sorununu ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Siz ÇOK ÖZELSİNİZ…

OmSiva Yoga’da Özel Ders ve Eğitimler ile Eğitim İhtiyaçlarınızı, Ekolünüzü, Eğitim Sürenizi, ve Ders Saatlerinizi

KENDİNİZ BELİRLEYİN!


Süreç Nasıl İlerliyor?

Sürecimiz ufak bir görüşme ile birbirimizi tanıyarak başlar. Tanışmamızın ardından dersler ya da eğitim süresince ihtiyacınıza yönelik veya deneyimlemek istediğiniz ekol ya da ekoller seçilerek bir program oluşturulur. Tüm süreç boyunca eğitmenlerimiz birebir sizinle ilgilenmekte ve ihtiyacınız olan konularda size destek vermektedir. 

Özel Yoga Dersi taleplerinizde haftada 2-3 ders tavsiye ediyoruz. Ancak düzenli yapılan uygulamaların etkili sonuçlar getirebileceğini lütfen unutmayın.

Özel Yoga Eğitimleri taleplerinizde buluşma sıklığı eğitimin türüne ve uygulama şekline göre değişiklikler gösterebilir. Deneyimli eğitmenlerimiz en verimli programı oluşturmak için destek olmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve kendi programınızı oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


*Birebir buluşma gerçekleştirilecek olan eğitimlerde; eğitmenin, öğrencinin bulunduğu noktaya gitmesi durumunda konaklama ve yol masrafları eğitim ücretine eklenmektedir.

**Eğitimlerin süreleri tamamlanacak saatlere göre değişiklik göstermektedir.


Neden OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi?

-Deneyimli Eğitmenler: Yoga tutkunu ve sertifikalı eğitmenlerimiz size rehberlik edecek.

Eğitim – Kurs ve Ders Çeşitlilikleri: Her seviyeye uygun içeriklerimizle ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyoruz.

-Küçük ve/veya Özel Sınıflar: Herkesin kişisel ilerlemesine odaklanabileceği sınıflarla kaliteli öğretim sunuyoruz.

-Güvenli Ortam: Yerinde Eğitimlerimizde temiz ve hijyenik mekanlarda rahatça pratik yapabilirsiniz. OnLine Eğitimlerimizde kişisel verilerinize ve iletişim kalitesine özen gösteriyoruz.

-Topluluk Desteği: Birbirimize destek olmak için bir aile gibi bir araya geliyoruz.

-Esnek Programlar: Her yaşam tarzına uyum sağlayacak sıkça güncellenen programlar sunuyoruz.

İçsel Keşif: Kendi potansiyelinizi keşfetmek için sizi cesaretlendiriyoruz. Deneyimleyerek öğrenme yöntemini benimsiyor ezbere dayalı eğitimi reddediyoruz. 

Mutluluk ve Sağlık: Yoga, hayatınıza dengeli bir yaşam tarzı getirir.

-Referanslar: Okulumuzun eğitimden, kamplara ve malzeme satışlarına kadar birçok farklı alandaki faaliyetleri için referanslarımızı mutlaka inceleyin!

-Profesyonellik: Sizin için en iyisini sunmak için kararlıyız.

Omsiva Akademi, sizin için eğitimde mükemmeli aramanıza son veriyor. Eğitim yolculuğunuzu sizin ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uygun şekilde şekillendirmenize olanak tanıyoruz. Siz eğitimi seçin, biz de gerisini ustalıkla halledelim. Omsiva, bilgiye erişimi kolaylaştırırken, size bilgelik ve ilerleme yollarını açar. Hayal ettiğiniz başarıya ulaşmak için ilk adımı atın ve bize eğitim yolculuğunuzu planlama ve rehberlik etme fırsatını verin. Size en iyi eğitim deneyimini sunmak için buradayız.


Unutmayın ki, yoga sadece bir beden pratiği değil, aynı zamanda içsel bir keşif yolculuğudur. Bedeninizi ve zihninizin derinliklerini keşfetmek için yoga kurs ve eğitimlerimize katılın ve gerçek özgürlüğünü yaşayın.