fbpx

Kariyer

Hoş Geldiniz Yoga Sevdalıları! Sağlam bir Kariyer için sağlam adımlar atmaya HAZIR MISINIZ?

Yoga bir yaşam tarzı ve içsel denge arayışının bir yansımasıdır. Biz, yoga tutkunlarının bu yolculuğunu paylaşmak ve büyütmek için buradayız.

OmSiva Yoga Okulu olarak, yoga eğitiminde öncü bir isimiz ve şimdi aynı ruhu ve deneyimi sizinle paylaşmak için buradayız. Yoga dersleri vermek, yoga kampları düzenlemek, kendi yoga okulunuzu kurmak veya mevcut yoga okulunuzu daha da geliştirmek istiyorsanız, size rehberlik etmek, destek sağlamak ve yol göstermek için sizinleyiz.

kariyer
OmSiva Yoga Sağlık&Yaşam Merkezi Yoga Alliance Akreditasyonuna Sahip Bir Yoga Okuludur!

OmSiva Yoga Okulunda yılların birikimiyle edindiğimiz bilgi ve deneyimi sizinle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Size kariyeriniz konusunda adım adım rehberlik edebiliriz. Ayrıca, OmSiva Yoga Okulu çatısı altında bir franchise açarak yoga tutkunlarına hizmet vermenize yardımcı olabiliriz.

Bizimle birlikte yoga topluluğunu büyütmek ve içsel denge yolculuğunda insanlara yardımcı olmak için adım atın. Size rehberlik etmek ve yoga vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olmak için buradayız. Bize katılın ve birlikte daha fazla insanın yoga faydalarını deneyimlemesine olanak sağlayalım.

Detaylar için bizimle iletişime geçin ve [İletişim Bilgileri] üzerinden bize ulaşın. Size daha fazla bilgi vermek ve yolculuğunuzu başlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Kariyer Planlama Desteğinden Kimler Faydalanabilir?
  • Yeni bir yoga stüdyosu açmak isteyenler: Tanınmış, kendini kalitesi ile kanıtlamış bir markanın ailesine dahil olmak ister misiniz?
  • Ya da hali hazırda devam etmekte olan hizmetlerini geliştirerek daha geniş kitlelere ulaşmak isteyenler: Maliyetlerden korkuyor, nasıl daha yaratıcı fikirler ortaya koyabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?
  • Kariyerini kişisel gelişim üzerine bağımsız bir eğitmen olarak ilerletmeyi hedefleyenler: Öğrenci portföyünüzü nasıl artıracağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? Belki de bir çok yol denediniz ancak istediğiniz sonuca ulaşamadınız mı?
Kariyer Yolunuz için alacağınız yeni aksiyonlarla ilgili soru işaretleri varsa şu an DOĞRU yerde DOĞRU satırları OKUYORSUNUZ!

OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi olarak deneyimli kadromuzla birlikte danışmanlık ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.


Dilerseniz aşağıdaki iletişim formumuzdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz ve işbirliklerimiz hakkında bilgi alabilir, online eğitim portalımıza üyelik talebinde bulunarak ücretsiz video ve eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kariyer Gelişiminiz için İhtiyacınız Olabilecek Eğitimler

HIZLI KAYIT!