fbpx

Hakkımızda

OmSiva Yoga Okulunun Odak Noktası YOGA’dır.

Misyonumuz insanların hayatlarına dokunmak, kendi keşif yolculuklarında bireylere rehberlik ederek farkındalık yolunda özgürleşmelerine destek olmaktır.

Mottomuz En Büyük Zenginlik Sağlıktır’ ile yola çıkarak sağlığın sadece bedensel değil aynı zamanda zihinsel ve ruhsal olarak da değerlendirilmesini ele almaktayız.

2015 yılı yılbaşı itibari ile kurulan OmSiva Yoga Okulu Ataşehir’in Merkez lokasyonunda sizlere kapılarını açmıştır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde ilkemiz kalite ve güler yüzdür. Uygulamalarımız ve paket seçeneklerimiz kendinizi iyi hissetmenize ve yenilemenmenize yardımcı olmak, ayrıca kendinize en uygun alternatifi yaratabilmenize olanak sağlamak amacıyla yüksek değerde çeşitlilik göstermektedir.

Hedefimiz her bireye sadece merkezimizde geçirdiği vakit süresince değil tüm yaşantısı boyunca kendisine faydalı olacak yetiler kazandırmaktır. Sizin hayatınız ne kadar güzel ve mutlu olursa bizler de o kadar huzur buluruz. Gelişmenin ilk adımı birlik beraberlik ve yardımlaşmadır. Bu kapsamda tüm bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız, hepbirlikte büyümektir bizim mutluluğumuz.

Bize ayırdığınız zamanınız boyunca, sizi kişisel yönlerinizi açık ve eğlenceli bir ruh hali içerisinde keşfederken; gerçekleştirdiğimiz aktivitelerde merak, bilinç ve farkındalık gelişimiyle bedeninizi ve zihninizi onurlandırmanıza ve dinlendirmenize davet ediyoruz.

Her geçen gün değişen yaşam koşullarıyla birlikte bizler de OmSiva Yoga Okulu olarak sizlerin ihtiyaçlarına en verimli şekilde çözüm sunmak amacıyla gelişiyoruz. Online Eğitim sistemlerimiz, kişisel gelişim eğitimlerimiz, yoga ve aktivite kamplarımız ve tamamen OmSiva arşivleri tarafından hazırlanmış olan dokümanlarımız ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor, geleceğe dair umutlarla hayatlarınıza renk katmak için çalışıyoruz.

Bu hedefte yollarımız kesişen tüm güzel insanlar, yüzünüzde gülücükler, yaşamınızda sağlık diler herbirinize ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederiz.

“İnsanın Yaşamdaki Ana Görevi Kendisini Doğurmak, OL’ma Potansiyeline Sahip Olduğu Şeyi Olmaktır. Çabasının En Önemli Ürünü, Kendi Öz Kişiliğidir.” Erich Fromm