fbpx

OnLine Yoga Eğitmenlik Eğitimleri: 200-300-500 Saat

OmSiva Yoga sağlık ve Yaşam Merkezi olarak sunduğumuz online yoga eğitmenlik eğitimleri, yoga eğitmeni olmak isteyen bireyler için oldukça esnek ve kişiselleştirilebilir bir öğrenme deneyimi sunar.

OnLine yoga eğitmenlik eğitimleri, katılımcılara kendi hızlarında ve istedikleri zaman istedikleri yerde yoga yapma fırsatı sunar. Yerinde yüz yüze eğitimlerdeki yoga sınıflarının yoğun programlarına uyum sağlamak sizin için zor oluyorsa, online yoga eğitimlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza ve zamanınıza uyum sağlamak için ideal bir seçenek olacaktır.

Kendi ritminizde hem devamlılığı olan yoga sınıflarına katılarak hem de 7/24 ulaşabileceğiniz videoları takip ederek yoga eğitmeni sertifikanızı alabilirsiniz.

Omsiva online yoga eğitmenlik eğitimleri

SELF-PACED EĞİTİMLER

Sadece Size Özel bir Danışman Eğitmenin Canlı Desteğine ek olarak; Deneyimli Eğitmen Kadrosu tarafından hazırlanmış video arşivi ile kendi hızınızda, dilediğiniz yerde ve zamanda, eğitiminizi tamamlayın!

EĞİTİME HEMEN BUGÜN BAŞLAYABİLİRSİNİZ!


İNTERAKTİF EĞİTİMLER

Eş Zamanlı OnLine Grup Teori ve Pratik derslerine ek olarak Deneyimli Eğitmen Kadrosu tarafından hazırlanmış video arşivi desteği ile dilediğiniz yerde ve zamanda, eğitiminizi tamamlayın!

200 VE 300 SAAT EĞİTİM BAŞLANGIÇ TARİHİ : 15 ŞUBAT 2024


5000 dakikaya kadar eğitim dersleri video kaydı ve 500 sayfaya kadar eğitim dokümanı sistemde hazır olarak bulunmaktadır. 


OnLine Yoga Eğitmenlik Eğitimleri için Mezuniyet Şartları:

200 Saat Temel Seviye OnLine Yoga Eğitimleri Yeterlilik Şartları

 İnteraktif Eğitimlerde haftalık olarak düzenlenen eş zamanlı-canlı yoga teori ve pratik derslerine toplam 6 ay içerisinde en az 36 saat katılım sağlamak. Self-Paced Eğitimlerde bu zorunluluk bulunmamaktadır. 

 Self-Paced eğitimlerde 6 ay içerisinde en az 18 kere danışman eğitmenler ile rehberlik görüşmesi yapmak. *Güncel eğitim takvimine göre self-paced eğitim öğrencilerinden danışman eğitmen ile görüşme sıklığını artırmaları ya da eş-zamanlı yoga pratik ve gerekli görüldüğü durumlarda teori derslerine katılmaları talep edilebilir. Toplam eş-zamanlı ders görüşme süresi en az 30 saat olmalıdır.

 Ödevleri, Yazılı&Sözlü Sınavı ve Sistemdeki Talep Edilen Eğitim Videolarını Tamamlamak

 Eğitmen Gözetiminde Yoga Dersi Vermek

 Eğitmenin gelişiminiz için gerekli gördüğü bireysel yönlendirmeleri takip etmek ve görevleri tamamlamak.
200 Saat Yoga Eğitmenlik Eğitimleri İçeriğini İncelemek için Tıklayın!

300 Saat İleri Seviye OnLine Yoga Eğitimleri Yeterlilik Şartları

 İnteraktif Eğitimlerde haftalık olarak düzenlenen eş zamanlı-canlı yoga teori ve pratik derslerine toplam 8 ay içerisinde en az 48 saat katılım sağlamak. Self-Paced Eğitimlerde bu zorunluluk bulunmamaktadır.

 Self-Paced eğitimlerde 8 ay içerisinde en az 24 kere danışman eğitmenler ile rehberlik görüşmesi yapmak. *Güncel eğitim takvimine göre self-paced eğitim öğrencilerinden danışman eğitmen ile görüşme sıklığını artırmaları ya da eş-zamanlı yoga pratik ve gerekli görüldüğü durumlarda teori derslerine katılmaları talep edilebilir. Toplam eş-zamanlı ders görüşme süresi en az 45 saat olmalıdır.

 Ödevleri, Yazılı&Sözlü Sınavı ve Sistemdeki Talep Edilen Eğitim Videolarını Tamamlamak

 Belirlenen Konuda Yoga Workshop Hazırlamak, Sunmak ve İlgili Formu Doldurmak

 Eğitmenin gelişiminiz için gerekli gördüğü bireysel yönlendirmeleri takip etmek ve görevleri tamamlamak.
300 Saat Yoga Eğitmenlik Eğitimleri İçeriğini İncelemek için Tıklayın!

OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi Yoga Alliance Akreditasyonuna Sahip bir Yoga Okuludur! 

  Kurs ve Eğitimlerini Başarıyla tamamlayan Katılımcılarımız Yoga Alliance / YACEP Sertifikalarını Okulumuzdan Talep Edebilirler 

OnLine Yoga Eğitmenlik Eğitimleri Sistemi Nasıl Çalışır?

Eğitim kaydınızın tamamlanmasının ardından, sisteme giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifreniz 24 saat içinde size iletilir. Aynı zamanda, danışman eğitmeninizin iletişim bilgileri, sisteme giriş ve eğitim başlangıcında bilmeniz gereken tüm bilgiler de tarafınıza gönderilmektedir. Bu nedenle bizden almış olduğunuz tüm mesaj ve mailleri dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

İletilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile öğrencilerimiz kayıt oldukları eğitimin tüm derslerini içeren tam bir video arşivine, eğitim dokümanlarına, ödevlere, sınavlara ve canlı-interaktif (eşzamanlı) ders pratiklerine 6 ay ila 1 sene arasında 7/24 sınırsız erişime sahip olurlar.

Öğrencilerimiz danışman eğitmenleri ile özel görüşmelerini ve eşzamanlı grup derslerine yapacakları katılımları yine bu platform üzerinden gerçekleştirmektedir.

OmSiva Yoga, OnLine Yoga Eğitmenlik Eğitimlerinde özel bir yazılım programı kullanmaktadır!


OmSiva Yoga Okulu OnLine Yoga Eğitmenlik Eğitimleri için Portal Kullanımı:

Eğitimlere katılım sağladığınız portalımıza Web sitemizden OmSiva OnLine -> OmSiva Portal adımlarını takip ederek size gönderdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz cihazdan katılım gösterebilirsiniz. Cihazınızda “zoom” programının yüklü olması yeterlidir.


Deneme üyeliğimiz bulunmamaktadır. Sistem size açıldığında yıllar süren emeğimizle hazırladığımız video ve eğitim dokümanlarına sınırsız erişim sağlamaktasınız. Bu sistem üzerinden yüzlerce öğrenci başarı ile eğitimlerini tamamlamış olup mezunlarımız tam zamanlı başarılı ve aranan yoga eğitmenleri olarak çalışmaktadır. Bu nedenle eğitim sisteminin tarafınıza açılmasının ardından iptal ve para iadesi yapılmamaktadır!


Yoga Eğitimlerimiz ve Yoga Derslerimiz hakkında merak ettiğiniz her konu için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim:

  +90 545 207 5447

  info@omsivayoga.com


Neden OmSiva Akademi İçerikleri?

-Deneyimli Eğitmenler: Yoga tutkunu ve sertifikalı eğitmenlerimiz size rehberlik edecek.

Eğitim – Kurs ve Ders Çeşitlilikleri: Her seviyeye uygun içeriklerimizle ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyoruz.

-Küçük ve/veya Özel Sınıflar: Herkesin kişisel ilerlemesine odaklanabileceği sınıflarla kaliteli öğretim sunuyoruz.

-Güvenli Ortam: Yerinde Eğitimlerimizde temiz ve hijyenik mekanlarda rahatça pratik yapabilirsiniz. OnLine Eğitimlerimizde kişisel verilerinize ve iletişim kalitesine özen gösteriyoruz.

-Topluluk Desteği: Birbirimize destek olmak için bir aile gibi bir araya geliyoruz.

-Esnek Programlar: Her yaşam tarzına uyum sağlayacak sıkça güncellenen programlar sunuyoruz.

İçsel Keşif: Kendi potansiyelinizi keşfetmek için sizi cesaretlendiriyoruz. Deneyimleyerek öğrenme yöntemini benimsiyor ezbere dayalı eğitimi reddediyoruz. 

Mutluluk ve Sağlık: Yoga, hayatınıza dengeli bir yaşam tarzı getirir.

-Referanslar: Okulumuzun eğitimden, kamplara ve malzeme satışlarına kadar birçok farklı alandaki faaliyetleri için referanslarımızı mutlaka inceleyin!

-Profesyonellik: Sizin için en iyisini sunmak için kararlıyız.

Omsiva Akademi, sizin için eğitimde mükemmeli aramanıza son veriyor. Eğitim yolculuğunuzu sizin ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uygun şekilde şekillendirmenize olanak tanıyoruz. Siz eğitimi seçin, biz de gerisini ustalıkla halledelim. Omsiva, bilgiye erişimi kolaylaştırırken, size bilgelik ve ilerleme yollarını açar. Hayal ettiğiniz başarıya ulaşmak için ilk adımı atın ve bize eğitim yolculuğunuzu planlama ve rehberlik etme fırsatını verin. Size en iyi eğitim deneyimini sunmak için buradayız.