fbpx

ÇAKRA YOGA KURS ve EĞİTİMLERİ

Özellikle son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz çakralar en genel tabirle bedenimizdeki enerji merkezleridir. Çakra yoga kurs ve eğitimlerimiz çakraların üzerimizdeki etkisini en detaylı haliyle incelemenize olanak sunarken bir çakra bir enerji merkezinden çok daha fazlası olduğunu deneyimleyeceğiz.

Peki çakraların aslında son zamanların icadı değil de çok eski kadim öğretilere dayandığını ve hatta bir çok dine ve kültüre ait temel enerji bulgularının var olduğunu söylesek?

Bedenimizdeki enerjilerin dengesi finansal durumumuzdan tutun aile ilişkilerimize kadar bizi bir çok alanda etkilemektedir. Aralık ayında yapılacak olan yılın bu son Çakra Yoga Kurs ve Eğitimlerimizde köklerimizden bugüne kadar barındırdığımız tüm enerji ve duyguların yaşamımızı nasıl etkisi altına aldığının farkına varacak ve dengelemek için atmamız gereken adımları tek tek öğreneceğiz.

çakra yoga kurs ve eğitimleri

OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi Yoga Alliance Akreditasyonuna Sahip bir Yoga Okuludur!

Kurs ve Eğitimlerini Başarıyla tamamlayan Katılımcılarımız Yoga Alliance / YACEP Sertifikalarını Okulumuzdan Talep Edebilirler


İçerik :

 Çakralara Giriş ve Prana
 Çakraların Tarihi, Doğuşu ve Doğu Kültüründe Tanımları
 7 Ana Çakranın Anatomik ve Enerjisel Bedenler Üzerindeki Etkileri
 Çakra Merkezlerinin ayrı ayrı Ana Özelliklerinin İncelenmesi - Renkleri, Elementleri, Mantraları, Mudraları, Frekansları, Lokasyonları, Duyu Organları, Meditasyonları
 Çakra Merkezlerinin ayrı ayrı Alt Özelliklerinin İncelenmesi - Lotus Yaprak Sayıları, Sembolleri, Olumlamaları, Gezegenleri, Çakrayı Arındıran Besinler, Doğal Taşları, Refleksolojileri
  Çakra Merkezlerinin Dengeli&Dengesiz Hal Özellikleri ve Dengeleme Yöntemleri
 Travmalar
 Çakar Merkezlerini Dengelemek Üzere Kullanılması Gereken Asanalar 
 Çakra Analizi Yapma Yöntemleri
 Çakraları Dengelemek için Ayrı Ayrı ve Bütünsel Seri Oluşturma ve Uygulama Yöntemleri
 Bireysel İyileşme
  • OmSiva Yoga Okulu tarafından hazırlanan eğitim dokümanları .pdf olarak öğrencilere verilecektir.

Çakra Yoga Kurs ve Eğitim Seçenekleri

Çakra Yoga Kurslarımız çakralara ilgi duyan kişiler, kendi yaşamında dengeyi yakalamayı ve çevresine katkıda bulunmayı hedefleyen güzel ruhlar veya yoga kariyerinde çakra konusunda uzmanlaşmak isteyen yoga eğitmenleri için uygundur.

Eğitim SeçeneğiTarihGün & Saat
OnLine İnteraktif9 Kasım-19 Aralık 2023Salı&Prş 19:30-21:00
Cmt&Pzr 10:00-11:00
Danışman Destekli OnLine Self-PacedDilediğin Zaman Başla!7/24
Kurs Zamanını Kendin Belirle
Yerinde Yüzyüze20-30 Kasım 2023/
Bodrum-Muğla
Pzt&Salı&Çrş&Prş
11:00-16:00


Çakra Yoga Kurs ve Eğitimlerimiz hakkında merak ettiğiniz her konu için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim:

+90 545 207 5447

info@omsivayoga.com

Neden OmSiva Akademi İçerikleri?

-Deneyimli Eğitmenler: Yoga tutkunu ve sertifikalı eğitmenlerimiz size rehberlik edecek.

Eğitim – Kurs ve Ders Çeşitlilikleri: Her seviyeye uygun içeriklerimizle ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyoruz.

-Küçük ve/veya Özel Sınıflar: Herkesin kişisel ilerlemesine odaklanabileceği sınıflarla kaliteli öğretim sunuyoruz.

-Güvenli Ortam: Yerinde Eğitimlerimizde temiz ve hijyenik mekanlarda rahatça pratik yapabilirsiniz. OnLine Eğitimlerimizde kişisel verilerinize ve iletişim kalitesine özen gösteriyoruz.

-Topluluk Desteği: Birbirimize destek olmak için bir aile gibi bir araya geliyoruz.

-Esnek Programlar: Her yaşam tarzına uyum sağlayacak sıkça güncellenen programlar sunuyoruz.

İçsel Keşif: Kendi potansiyelinizi keşfetmek için sizi cesaretlendiriyoruz. Deneyimleyerek öğrenme yöntemini benimsiyor ezbere dayalı eğitimi reddediyoruz. 

Mutluluk ve Sağlık: Yoga, hayatınıza dengeli bir yaşam tarzı getirir.

-Referanslar: Okulumuzun eğitimden, kamplara ve malzeme satışlarına kadar birçok farklı alandaki faaliyetleri için referanslarımızı mutlaka inceleyin!

-Profesyonellik: Sizin için en iyisini sunmak için kararlıyız.

Omsiva Akademi, sizin için eğitimde mükemmeli aramanıza son veriyor. Eğitim yolculuğunuzu sizin ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uygun şekilde şekillendirmenize olanak tanıyoruz. Siz eğitimi seçin, biz de gerisini ustalıkla halledelim. Omsiva, bilgiye erişimi kolaylaştırırken, size bilgelik ve ilerleme yollarını açar. Hayal ettiğiniz başarıya ulaşmak için ilk adımı atın ve bize eğitim yolculuğunuzu planlama ve rehberlik etme fırsatını verin. Size en iyi eğitim deneyimini sunmak için buradayız.