fbpx

Kişiye Özel Ders ve Eğitimler

.

.

.

Siz ÇOK ÖZELSİNİZ…

OmSiva Yoga’da Özel Eğitimler ile Eğitim İhtiyaçlarınızı, Ekolünüzü, Eğitim Sürenizi, ve Ders Saatlerinizi

KENDİNİZ BELİRLEYİN!

Özel eğitimlerimizin amacı tamamen kendi hedefinize uygun bir yol çizmenize yardımcı olmak, aynı zamanda yaşam koşullarından kaynaklanan zaman sorununu ortadan kaldırmaktır.

Sistem içerisinde ister eğitmenlik eğitimi, ister özel yoga dersi ve bireysel spor ve aktivite danışmanlığı isterseniz ilgi alanınıza yönelik bir eğitime kayıt olabilirsiniz. 

Sürecimiz ufak bir mülakatla birbirimizi tanıyarak başlar. Tanışmamızın ardından eğitim süresince deneyimlemek istediğiniz ekol ya da ekoller seçilerek bir program oluşturulur. Tüm süreç boyunca eğitmenlerimiz birebir sizinle ilgilenmekte ve ihtiyacınız olan konularda size destek vermektedir. 

  • Eğitmenlik Eğitimlerinde temelde anatomi, felsefe, vb. zorunlu modüller  haricinde kalan asanalar ve yöntemler konusu ekolden ekole değişiklikler görülebilir ve farklı tarzlarda seçimler yapılabilir. Eğitimler hangi ekol üzerinden ilerliyor olursa olsun Yoga Alliance standartlarına tamamen uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerini başarı ile tamamlayan eğitmen adayları Uluslararası geçerliliğe sahip Yoga Alliance Sertifikasını almaya hak kazanırlar.
  • Diğer konularda yapılacak olan özel eğitimler ve dersler tamamen kişinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak programlanmaktadır. 
  • Gruplar için hazırlanmış olan ders ve eğitimlerin tümü için uygunluk bulunması durumunda özel olarak da hizmet verilebilmektedir. 

Detaylı bilgi almak ve kendi programınızı oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

*Birebir buluşma gerçekleştirilecek olan eğitimlerde; eğitmenin, öğrencinin bulunduğu noktaya gitmesi durumunda konaklama ve yol masrafları eğitim ücretine eklenmektedir.

**Eğitimlerin süreleri tamamlanacak saatlere göre değişiklik göstermektedir. Eğitmenlik eğitimi programlarının en çok 1 yıl içerisinde tamamlanması gerekmektedir. 

Korona Virüs Tedbirleri Kapsamında Eğitimlerimiz OmSiva Online Eğitim Paneli Üzerinden Yapılmaktadır.